Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DANDE22

    tag

    Azt gondolom, legközelebb kicsit jobban átgondolom ezt a telefonvásárlást. Nem a tudásával van bajom LG L9II-nek illetve végül is igen, túl jó :)). Szoftveresen működésileg semmi gond, de egyrészt a méret főleg tokkal együtt nekem már túl nagy. Két félét is kipróbáltam. De jobb ha leveszem és csak drukkolni tudok, hogy ne ártsak neki. Fólia azért van rajta. A másik gondom a HD kijelző. Ezt előre nem tudhattam, nem érzékeltem, de nekem bántja szememet.Szoftver frissítés ide vagy oda. S akár mit állítok rajta. Ez van. S ezért is írtam még vásárlás előtt, nem értem ezt a kijelző mizériát TFt nem Tft stb, jól le is oltottak miatta, én most így jártam. Legközelebb még körültekintőbb leszek, s ha lesz hasonló tudású vagy valamivel gyengébb de nem feltétlen Hd kijelzőjű telefon és max 4.5" olyat fogok venni. Talán HTC 500 is elég lett volna. Most két évig el vagyok ezzel, sajna a Vodka ezért nem könyörül meg rajtam, és nem fog készülékcserét engedélyezni.

    W333-t meg piszkálhatjátok, de köszönöm neki, mert ő volt az aki hajlandó volt minden lenézés nélkül segíteni, és nem annyit írni a feltett kérdésre, hogy mondjuk van ott egy másik fórum, ott kérdezgessek, hanem elmondtam amit tudnom szükséges. S ezt még akkor is így gondolom, ha ő beszélt rá az L9II-re ;) de ezt ő sem tudhatta, hogy ilyen nyűgjeim lesznek. S néha bizony egy bólogató biztató fej is elég lehet, legalább reagált rá, és nem hagyta figyelmen kívül a dolgot. Aztán ha akar valaki indoklást, privátba megkérdezi.

    .

Új hozzászólás Aktív témák