Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabriel75

    csendes tag

    Sziasztok!
    A napokban megadta magát a Huawei G300-asom.., mondjuk tettem róla, hogy így legyen, egyszerűen elfogyott a türelmem hozzá. :)
    Most keresgélek valami utódot, de nem szeretnék vele is hasonlóan járni, ezért olvasgattam a fórumot és kezd is kirajzolódni valami kép a szóba kerülhető darabokról, de azért kikérném a hozzáértők véleményét :)
    Telenoros vagyok, elsősorban az ott kaphatóakat nézegettem, de nem zárkózom el a náluk nem kapható, vagy akár a használt készülékektől sem.
    Amire kellene: úgy nagyjából minden területen jó lenne, ha helyt állna, internet, néha fénykép, néha GPS, néha zenehallgatás (pl. a G300 nagyon rosszul szólt, zenehallgatásra egy régi nokiámat használtam, ég és föld volt a különbség), viszont játék nem érdekel. Szóval olyan pörgős mindenes legyen, már amennyire lehet.
    A célár ~50e Ft, max.., de nagyon max 60e.
    Szóval, amik benne vannak a kosárban és nekem, mint nem igazán szakértőnek elfogadhatónak tűnnek:
    Alcatel OneTouch Idol 2 S
    LG Optimus F6 (itt a fórumon úgy látom az egyik favorit)
    Sony Xperia SP (úgy látom ez is népszerű, bár ez már drágább, de ha mindenképp megéri, belefér)
    LG G2 Mini (ez a napokban került be a listájukba, és igencsak a keret felső határát nyaldossa az ára)
    ill.
    HTC Desire 500 (nekem, első ránézésre szimpatikus, de itt a fórumon mégsem esik valamiért sok szó róla)
    Itt az aktuális lista is, az első (2 éves) oszlop az érdekes: http://www.telenor.hu/upload/letoltes/arlista/telenor_arlista_vallalatok_20140521.pdf

    Ezeken kívül képbe került még a Moto G és Waytek Talk 5H újonnan, és esetleg használtban a Nexus 4.

    Szóval az lenne a kérdése, hogy mi a véleményetek? De akár mást is ajánlhattok, azt is meghallgatom.

    Előre is köszi a hasznos tanácsokat!

Új hozzászólás Aktív témák