Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabriel75

    csendes tag

    Sziasztok!
    A napokban megadta magát a Huawei G300-asom.., mondjuk tettem róla, hogy így legyen, egyszerűen elfogyott a türelmem hozzá. :)
    Most keresgélek valami utódot, de nem szeretnék vele is hasonlóan járni, ezért olvasgattam a fórumot és kezd is kirajzolódni valami kép a szóba kerülhető darabokról, de azért kikérném a hozzáértők véleményét :)
    Telenoros vagyok, elsősorban az ott kaphatóakat nézegettem, de nem zárkózom el a náluk nem kapható, vagy akár a használt készülékektől sem.
    Amire kellene: úgy nagyjából minden területen jó lenne, ha helyt állna, internet, néha fénykép, néha GPS, néha zenehallgatás (pl. a G300 nagyon rosszul szólt, zenehallgatásra egy régi nokiámat használtam, ég és föld volt a különbség), viszont játék nem érdekel. Szóval olyan pörgős mindenes legyen, már amennyire lehet.
    A célár ~50e Ft, max.., de nagyon max 60e.
    Szóval, amik benne vannak a kosárban és nekem, mint nem igazán szakértőnek elfogadhatónak tűnnek:
    Alcatel OneTouch Idol 2 S
    LG Optimus F6 (itt a fórumon úgy látom az egyik favorit)
    Sony Xperia SP (úgy látom ez is népszerű, bár ez már drágább, de ha mindenképp megéri, belefér)
    LG G2 Mini (ez a napokban került be a listájukba, és igencsak a keret felső határát nyaldossa az ára)
    ill.
    HTC Desire 500 (nekem, első ránézésre szimpatikus, de itt a fórumon mégsem esik valamiért sok szó róla)
    Itt az aktuális lista is, az első (2 éves) oszlop az érdekes: http://www.telenor.hu/upload/letoltes/arlista/telenor_arlista_vallalatok_20140521.pdf

    Ezeken kívül képbe került még a Moto G és Waytek Talk 5H újonnan, és esetleg használtban a Nexus 4.

    Szóval az lenne a kérdése, hogy mi a véleményetek? De akár mást is ajánlhattok, azt is meghallgatom.

    Előre is köszi a hasznos tanácsokat!

  • gabriel75

    csendes tag

    válasz freeknight #52731 üzenetére

    Igen, a G2 mininél én is gondoltam az esetleges rossz ár/érték arányra, csak mert még új darab. Talán ha kicsit telik az idő..., csak kérdés mennyi időnek kell eltelnie?
    Az alcatelnek utána nézek jobba akkor, mert igazából az volt talán legkevésbé szem előtt.

    w333: igen, a Nexus 4 is igen szimpatikus lenne, csak tartok a használttól, az új meg már kereten kívül van..

Új hozzászólás Aktív témák