Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomics

    addikt

    Sziasztok !

    100 ezer forintért milyen okostelefont érdemes mostanában (vagy max decemberig) venni?
    Jelenleg egy Samsung Wave I Badás rendszerű telefont nyúzok idestova 3 éve és váltanom kell, mert egyre lassabb, egyre kevesebb dologra jó, alig van rá értelmes app/játék.

    Tehát badán kívül nem használtam még más op.rendszerű telefont, viszont van egy iPad-em és az iOS igencsak megtetszett. Viszont az iPhone árazásával bajban vagyok, annyit nem szeretnék költeni egy telefonra és a szolgáltatóknál sem lehet megvenni sokkal olcsóbban sajnos. De lehet, hogy azt csinálom hogy megvárom a decembert addigra talán a 4S ára lejjebb megy GSM boltokban és akkor azt veszek.

    De ha mégse így tennék, akkor mit ajánlanátok? Várjam meg az új nokiákat? Vagy próbáljam ki az androidot? Tanácstalan vagyok. Hosszútávra terveznék vele (2-3 év), ezért nehéz a döntés. A WP8-tól félek, hogy ugyanúgy befürdök vele mint a Bada-val (alig van rá frissítés, döcög az egész, app nincs rá, szóval eltűnik a süllyesztőbe). Az androidról meg azt olvastam állandóan mókolni kell, hogy normálisan működjön, ez a megoldás sem tetszik túlzottan.

    Ami a telefont illeti mérete ne nagyon legyen nagyobb 4,2 col-nál, lehessen vele viszonylag jó fotókat csinálni, lehetőleg fusson rajta az op rendszer normálisan, zenelejátszása legyen jó minőségű és legyen bővíthető/vagy 10-16 gbos minimum. Galaxy S2-t nézegettem, de egyik ismerősöm nagyon panaszkodik rá hogy sokszor lefagy, pedig eredeti szoftverrel használja, igaz hogy nem is ért hozzá annyira. Vagy esetleg várjam meg a kisebb nokiát?

    [ Szerkesztve ]

    PH! addikt since 2004

Új hozzászólás Aktív témák