Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mocikinga

    újonc

    Jóreggelt mindenki :)

    Segítségre van szükségem,behalt az iPhone, ezért új telefon vásárlása előtt állok. :F
    Árkategóriát nem írok, külföldön élek, itt mindennek teljesen más ára van mint otthon, de középkategóriás készülékre gondoltam.Hosszú távra tervezek, nem vagyok egy gyakran cserélgetős típus,és konkrét kedvelt márka sincs, volt Sony, LG, nézegetem a Samsungokat, és vettem 2 napja egy HTC HD Mini-t, de tegnap túl is adtam rajta, az oprendszere nekem nem jött be, azt hiszem az Androidnál maradnék.
    Fontos hogy ne legyen nagyon kicsi, és súlyos legyen, szeretem érezni hogy van telefon a kezemben. A lényeg a telefonálás, netezés, esetleg fotózás, a jó wifi. A kijelző minél nagyobb legyen.
    Fél éves ausztráliai és új-zélandi munka és bringatúra előtt vagyunk, fontos hogy az illesztéseknél ne lötyögjön, ne nyikorogjon, ne menjen bele a kosz, de azért nem kell egy kis gumizott tankra gondolni :D
    A legjobban az ájfonok külseje tetszik, de olyat megint nem szeretnék.Tegnap ajánlották a Galaxy Ace-t, vélemény?
    Várom a segítséget, köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák