Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jooker82

    nagyúr

    válasz silvergod #31159 üzenetére

    Te úgy látszik vagy el se olvastad a hozzászólásom,vagy nem tudod értelmezni.
    Az IPS 90%-ban ,ha pixelhibás,már a gyártósorról úgy jön le,de nagy ritka a G- topicban összesen csak 1 db volt még ott a boltba cserélték.
    Én maxon használom a G-t mert úgy szeretem,de az amoledet ha maxon használod tuti,hogy 1 éven belül beég.
    És a fényerőre utalva,hogy okitsalak,mert látom nem vagy tisztába a dolgokkal,az amolednek kb 350 NIT a max fényereje,mig az IPS-nek 500 körül van,de pl a NOVA 700-800 is megvan.
    A G topicba is irták,az s3-ról váltók,hogy jobb a G fényereje.
    És mint irtam,azért nincs már annyi amoled beégés,mert megtanulták az userek használni .. No max fényerő.
    De ez szerintem nem megoldás rá,ha igy kell korlátozni erős napfénybe is. ezt is userek irták le.

    Nekem van okom lenézni az amoledet,mert alapból egy túlszaturált vacak és csak korlátokkal működik rendesen. Szőrösödik is.
    Az LG IPS-t meg megveszed és gyönyörködsz,használod korlátok nélkül. A minimális gyárilag pixelhibás darabot meg cserélik. És nem kell 25-50 e ft-ot költened a garancia után rá.
    Lehet még itt győzködnöd,de kevés érved van Ha esetleg még okoskodnál a továbbiakban az off topicba ird. :R

    [ Szerkesztve ]

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

Új hozzászólás Aktív témák