Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silvergod

    őstag

    válasz jooker82 #31144 üzenetére

    Ki nézi le az IPS-t? csak annyira mint ti az amoledet:)
    ráadásul nem én irkálom mindenkinek hogy "beég beég"
    (ezt most ne magadra vedd nem vagy egyedül) :D

    Gyenge fényerejű?? ezt te is tudod hogy nem így van...
    Amire az beég addigra neked is lesz pár pixeled :) nem is értem ezen mit tudtok ennyit lovagolni.
    itt mindenki 100%-ban állítja hogy be fog égni az amoled,de fele csak olvasta vagy hallott róla valamit,kicsit vicces :)
    őszintén ki az aki az amoledet maxon járatja? az vagy vaksi vagy beégést akar rajta :D
    Gondolom te se tolod az IPS-nek fullon...
    bőven elég neki az automata fényerő nem kell fullon járatni mert kiégeti a szemedet ez az amúgy is "gyenge fényerejű" kijelző.
    A régebbi amoledeket ahol volt nagy számban probléma azért ne hasonlítsuk a mostaniakhoz.

    Amúgy mindegy mit mondok nem győzlek meg vele, ahogy te se engem....
    mivel volt 2 éves s2-m ami nem volt be égve és vannak a haveri körben lg-k aminek pixelhibái vannak,és nem újonnan jött elő! Én erre alapozok te meg más tapasztalatokra...ennyi
    De ha 15x leírjátok ide a leendő tulajoknak hogy ne vegyen amoledest mert biztosan beég (ami azért valljuk be félrevezető) akkor én megerősítem hogy nem fog csak nagy ritkán lehetséges!
    ez valahogy így lenne korrekt tájékoztatás...

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Új hozzászólás Aktív témák