Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz bruxelles #25177 üzenetére

    nem mondom gyors voltál... "Hétfőn volt a telefon hivatalos, hazai premierje az Erzsébet téren" te meg már be is linkelted... :) ;)
    és mindenkinek köszönöm a segítséget!!!
    Amúgy vodás vagyok, csak voip-on spórolós, így fél év alatt sem fogyott el a 3 rugós töltés. Igaz macerás a pc-ről intézni mindig... (tudom, hogy a mobilcégek nem is szeretik, nagyon kutatják mostanában a dolgot, de a mobilvoip progit nem tudják tiltani, mert az https-t használ... így annak a telepítése is alap követelmény...) Majd figyelek, hogy lesznek-e tesztek róla, hogy mennyire jó, vagy más felhasználók hozzászólásai...
    annyira friss, hogy feltöltősben az online shop-ban 16990 Ft. Bár lehet, hogy ebből jönne le valamennyi...
    Angliában 50 Font az ára és 10 fontos feltöltés mellett 1 hónapig ingyen van az sms és 500 mb intenet jár mellé... Kár, h a 10 font nekünk sok lenne...
    Amúgy 78 dollárért írták az árát...
    De találtam "app képes" (nem tudom mit jelent...) LG-t wallmarton, 70 dollár...
    L38G LG Optimus Dynamic 80 dollár... Ez itthon mennyi lenne?

    DJ Tommi
    Megnézem a Nokia C7 -et is, volt nokiám régen, még az "őskorban", de szinte minden járt már a kezemben, motorola, ericcson, samsung, sharp, igaz ezek mind újak voltak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák