Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jooker82

    nagyúr

    Itt a 2. S4-ről váltó G tulaj.... Csak mert múltkor hazugságnak meg egyebeknek neveztétek amit az első tulaj irt....2/2 :D
    Vajon ki lesz itt aki rázúditja erre is,h mégiscsak fizethetik,meg egyebek.. :P

    "Használtam 26.-ától az S4-et mindaddig amig meg nem láttam az LG G-t.Na mondom kipróbálom.Az S4 után felüdülés ez az Optimus 3.0 launcher.A szemmel gögetés hiányát észre sem veszem ,levegőben lapozás etc...mind egy marketing bullshit...nem beszélve arról h a fele rendszert elfoglalja az ehez fogható baromságok..
    Egy vmit hiányolok így pár nap után.S4-ben a galeriában benne voltak a facebookos képeim és a dropbox-os is.Itt csak a picasat látom+egy másik fülön a dropboxot.Csak nálam van így v mindenkinél.
    Callrecorder létezhet?Vagy root kell hozzá gondolom.
    Nekem nem ajánlotta még fel az updeter a frissítést 10E-re,bár azt sem tudom h melyik a frissebb és h miben különbözik.
    Nagyon jó,super ez a teló és ha az ebereket nem paliznák be a sok szar marketinggel akkor még fényesebb lenne ez a G,de ez meg az LG hibája h nem hypolja agyon....viszont így kell és kb ilyen anyagokból összerakni egy prémium telcsit(itt lehet jönni h zongoralakk etc...)de azért vegyük már észre h a Samu 2x annyiért tolja le emberek torkán a plastic szaros S4-et FHD kijelzővel.Itt megjegyezném h egymás mellett volt a kezemben és FHD ide vagy oda ,szebb az IPS HD+.Föleg napsütésben.. írom ezt pedig semmi juttatást nem kapok sajnos az LG-töl ...[link]

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

Új hozzászólás Aktív témák