Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    Helló,

    Jelenleg egy Galaxy S10 telóm van (előrendelős volt 1+ éve), gyakorlatilag mindenben megfelelne, kivéve az, hogy nagyon merül. Gyakorlatilag nem bír ki egy napot, vagy éppenhogy. Előtte S8am volt, azzal is ez volt a bajom.
    Múltkor is reggel 8kor vettem le a töltőről, délre már 50%on volt, úgy hogy nem nyomkodtam iszonyatosan sokat. A hogyan növeljük akksi élettartamot, miket lőjünk ki témákat hagyjuk, szórakoztam már velük korábban. Van mellette céges telóm, lényegsen jobban bírja. Volt már BB, iponhe SE, Nokia 4.2, mindegyik sokkal jobban bírta akksival, mint a samuk.

    Annyira zavar, hogy elgondolkoztam telefon cserén e miatt, csak nem tudom, hogy mire lehetne érdemes váltani.
    A kamera elsődleges prioritást élvez, majd akkis élettartam és hogy erős soc legyen benne.
    Árban rugalmas vagyok, de azért ne legyen 500 ezres s20 ultra. :) Illetve maradnék android vonalon. De mondjuk 100 és 300 között jöhet bármi, nyilván ha olcsóbb jobban örülök neki.

    Pl Huawei p20pro, p30 van pár ismerősnek és elég jól bírják akksival. Viszont akkor már újabb telefont szeretnék az s10nél, a p40 pro pedig nálam teljesen felejtős a google szolgáltatások hiánya miatt.
    Mi lehet itt alternatíva? Xiaomik olcsók, de kamera annyira nem meggyőző. Oneplus? vagy mi van még?
    Esetleg érdemes lehet várni őszig a pixel 5-ös szériáig, hátha megkaná a 3 lencsét?

Új hozzászólás Aktív témák