Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyx89

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szuleimnek keresnek fuggetlen uj telefont, atlagos felhasznalasra.

    - Árkategória.
    25k
    - Használt vagy új?
    Csak uj
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    Fuggetlenul vmi megbizhato boltbol
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Szerintem ennel az osszegnel nincs valasztasi lehetosegem Ha lehet jo lenne kibirna vagy 3evet legalabb
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    Minimal bongeszes, fokent whatsapp/messenger/viber, szokoevente facebook hasznalat
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Droid
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Mindegy

    Ami meg fontos hogy szeretnek valami megbizhato keszuleket venni, idosebb korosztalynak lesz ezert nem ero gep kell csak megbizhato telefon.

    Amiket neztem, arukeresot porgetve
    Redmi 7A 2/16
    Redmi 6A 2/16
    Itt picit tartok agttol hogy a 16GB elfogy es a vegen mar a szoftverfrissitesek sem fognak telepulni (magamat szivatom vele. 2GB ram boven eleg lenne nekik sztem)
    Redmi 7 3/32- joval tullog a kereten de lehet 3eves tavlatnal jobban megeri(gyartotol magyari garival)

    Elore is koszonom a segitseget
    Udv

Új hozzászólás Aktív témák