Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    Sziasztok!
    Samsung J5 (2017) telefonom van/volt, mert elejtettem, nem tudom, hogy érdemes-e a kijelzőjét kicserélni. Ilyen méretben, felbontásban 5,2", 146,2x71,3x8 mm, 720x1280 van ajánlott telefon max. 50-60k-ért? Előbbi azért lenne fontos, mert volt Xiaomi Redmi Note 4-om, ami csak kicsivel nagyobb, nehezebb mégis fájt tőle a kezem (fél kézzel használom), utóbbi meg azért kellene, hogy ne ilyen "nyújtott formájú" legyen, illetve a betűk is nagyok, nagyíthatóak legyenek. Nekem valahogy jobban tetszik a szélesebb, hagyományosabb forma. Kijelző minősége, fotó/videó készítés, zene lejátszás, GPS lenne fontos. Illetve fényérzékelő is kellene, ezért nem tudok J6-ot venni. Nem is értem, hogy tudták ezt kispórolni, ami ráadásul utód modell.
    Egyáltalán gyártanak még olyan telefont, ami szétszedhető, és én is simán ki tudom cserélni az akkumulátort? Olvastam, hogy amíg a telefonok leejtéskor darabokra estek, nem ilyen könnyen törtek, mint manapság. Meg ugye amúgy is jobb, ha egy akku cseréhez, nem kel szervizbe vinni a telefont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák