Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz s4tch #137583 üzenetére

    néztem S10 az 240k és az X is 240k, efölé egyáltalán nem mennék, a 7 anno 225k volt és azt is sokalltam egy telefonért, 2 év múlva megint annyit kiadni szerintem tragédia, de a hetes a végét járja, az akku hiába figyeltem a megfelelő töltésre meg óvtam babusgattam mégsem bír ki egy egész napot (amikor friss volt még ment) és az utolsó 30% az kb 15 perc alatt esik nullára
    nem vettem sok appot szifonra, vagy nem többet mint korábban az androidos telefonjaimra, szóval ez nem fog az apple ökoszférában tartani
    van apple music előfizetésem, de úgy hallottam spotify remekül megoldja (sőt lehet apple music is van androidra is, szóval mindegy) meg a tárhely amit sajnálni fogok, kapok vagy 30 gigát havi 1 dollárért talán, valami ilyesmi rémlik. emiatt tetszik a samsung, állítólag anak valami 1 terát dropboxban, de csak egy évre?
    néztem az S10e-t is, de ott már tényleg nem sokkal többért van sima S10 (mondjuk a mérete pont az S10e-nek lenne jobb, bár már az is nagy az általam tökéletesnek tartott iphone 5 méret után) és hát azért ott jobb a kamera meg nagyobb az akku
    Xs nem fér a keretbe, és az X meg szerintem jobb mint az XR

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák