Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz f4lcon #137585 üzenetére

    Az iPhone 7 nem egy nagy telefon, ahhoz képest szerintem az S10e lenne a jó választás, ha nem akarsz egy tepsit. Azt esetleg gondold át, hogy mit hoz és mit vesz el az S10 az S10e-hez képest: egy oldalról nagyobb és jobb felbontású kijelzőt, és egy nagyobb gyújtótávolságú kamerát kapsz, más oldalról nagyobb méretet, rosszabb üzemidőt drágábban. Más, az általad körbeírt használatban is érzékelhető különbség nem nagyon van. Az S10e két kamerája ugyanaz, mint ami az S10-ben van, csak a telét bukod (nem nagy dolog szerintem). A kisebb felbontás és kisebb kijelzőméret miatt az S10e üzemideje hangyányit jobb, lásd gsmarena mérések itt és itt.

    Egyébként én is sajnálom a pénzt telefonra. Gondolkodtam én is az S10 vonalban, majdnem meg is rendeltem az S10e-t, de aztán győzött a racionális énem, és vettem egy Pixel 2-t. A nagy kávákon kívül nem sok dologba lehet belekötni ebben sem. A különbözet meg elmegy asztali dac/ampra. :DDD

    Még egy gondolat. Nálam is hasonló probléma indította a telefonvásárlós bogarat, mint nálad: a Meizu Pro 6 2,5 éves lett, és a tiédhez hasonlóan ennek is nagyjából meghalt az akksija. Rendeltem bele egy gyári akksit, kicseréltem, és azóta hozza az eredeti üzemidőt. Ha egyébként teljesen elégedett volnál az iPhone 7-tel, csak az üzemidő bosszant, akkor esetleg fontold meg, hogy kicserélteted benne a telepet.

Új hozzászólás Aktív témák