Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bikkamokka

    tag

    Sziasztok! Ezt írtam jún. 11-én:

    "Árkategória 200-300e Ft
    - Használt vagy új, inkább új. Lehetőleg magyar garival.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciáva, esetleg használtan az aprón (alig használtan)
    - Hosszú távra tervezek, inkább éppen a mostani best-buy telefont keresem ebben a kategóriában.
    - Mire használnád? telefonálás, sms, email, fényképezés, zenehallgatás (spotify autóban bluethootról), navigálás (Waze) Naponta legalább 60-80 percet telefonálok. Munkaeszköz
    - Ragaszkodsz valamelyik op renszerhez? Androidra vagyok berendezkedve (volt ipadem, de nem váltanék)
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Most Nexus 6p-m van, ennél nagyobb úgy sincs. :)

    Ami eddig volt: Motorola Defy, Nexus 4, Nexus 6p (ez van most is, egy 15 hónapja cserélték garanciába, alaplaphiba miatt.)

    Amiben gondolkozom: Huawei p20 pro, Oneplus 6, Pixel 2 XL ...vagy megvárom a Pixel 3 XL-t (vagy ami lesz helyette).
    Megszoktam: a havi biztonsági frissítéseket, a friss androidot (most is 8.1 van), és a jól használható kamerát.

    Ti mit javasoltok? Köszi előre is."

    A nexus 6p nem akart várni tovább, töltésre, gombnyomásra nem reagál. :(( Pixel 3 XL kiesett, most 1 évre (aztán jöhet a pixel 3) kellene valami telefon ezek közül Huawei p20 pro, Oneplus 6, Pixel 2 XL

    vagy: veszek egy középkategóriásat... Mi5 A1 - friss android vagy valami honor, huawei...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák