Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edorn

    aktív tag

    válasz Edorn #123156 üzenetére

    Közép kategóriában ezt ajánlottátok:
    https://eustock.eu/shop/okostelefon/xiaomi-mi-a1-eu-4-64-okostelefon-fekete-reszletek

    Most kiderült, hogy lehet lenne nagyobb keret is... 70-100 ezer, esteleg akár 120-130 ezer is... talán...

    Ez esetben mit ajánlanátok? Az igények ugyanazok (lásd alább).
    Annyival kiegészítve, hogy Dual SIM aktív legyen.

    Jól látom, hogy Google telefonból nincs Dual SIM-es? :(

    Még nem volt okostelefonom. Most keresem az elsőt.

    - Webes fejlesztő vagyok, nagy kijelző előny
    - Oprendszer: Android (legújabb, és legyen mindig frissítés, ha jön ki az új android verzió)
    - Ha lenne akkora keret, akkor szívem szerint valamelyik újabb Google telefont venném meg
    - Használat célja: telefonálás, weboldalak ellenőrzése, szervereim webes admin felületének elérése (Plesk), levelezés (IMAP), minimális fényképezgetés [pontosabban az asszony tuti le fogja nyúlni erre a célra időnként].
    - Nagyon-nagyon örülnék egy dual simes lehetőségnek, hogy ne kelljen a két cégemnek két külön telefont hurcolásznom...
    - Netezéskor WiFi-re kapcsolódnék szinte mindig, mert ahol járok mindenhol szokott lenni
    - Cég nevére menne, de nincs nagy keret. Jó lenne valami alacsony havi részlet, ha a készülék kitart a fizetés végéig :-)
    - Új készüléket szeretnék
    - Reklámmenteset, vagy könnyen kipucolhatót (ha jól tudom előszeretettel pakolják tele saját, eltávolítahtatlan aplikációkkal a mobilokat a forgalmazók)
    - Vodafone előfizetésünk mellé lenne a legjobb, ott ha jól nézem minden készüléknél van részletfizetés lehetőség
    - Hosszú távra tervezem a használatát (5++ évente szoktam mobilt váltani jellemzően azért, mert már szétesik/elérik)

    Mit tudtok ajánlani? Illetve mi az, amire nem gondolhattam az igények felmérésekor?

    AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Új hozzászólás Aktív témák