Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmwsan

    senior tag

    válasz matezs #122625 üzenetére

    Tegnap megvettem baratnomnek a P10-et. Én egy S7-et használok.
    Kamera, ha komolyan fotózol telefonnnal, akkor a P10 a nyero, autoban inkább a Samu. Sebesség brutál, ujjlenyomat feloldás és pontosság jobb, kijelzo szép. 3 év gari mukodik. Nagyon minoségi, gyorsan tölt.
    HA magamnak kellene választani, nehéz döntés lenne. Mind 2 jó választás. 100ért az S7 azért jobb, de ha egy árban lenne akkor lehet nagy dilema lenne :)) .

    (#122627) matezs: nekem az S7 után, tetszett nagyon a P10, de 40 pluszt nem ér meg szvsz. Viszont tényleg nagyon jó. Ha hosszú távra veszed 2-3 év a P10 jobb választas lehet, mivel garival egyszerubb eladni, illetve ma beszéltem a Huawei Üfsz.-el. Fél perc alatt kapcsolták az ügyintézot, szóval a supportra egy rossz szavam se lehet.

    (#122626): az i7 nálam azért kerdojel, mert abból kijön egy P10 Plus, ami szerintem sokkal jobb telefon (+ több gari), karcolja az S8 árát, ami megint csak egy kicsit jobb telefon, illetve ha hozzá rakunk kicsit, akkor Mate 10 pro ami szinten már már egy másik kategória. Az egyedüli extra amit az Apple tud az árkategóriában a többi telefonhoz képest az az iOS, de amit mostan´ban csinálnak az vicc kategória, ahogy az iOS 11 és az akku ido is. - nem utálom az Apple-t, de jelenleg ez a véleményem.
    Az X jó lenne, mondjuk 130-150ezerrel olcsóbban.

    (#122635) andrás47: igen még van, de érdemes elotte a megérdeklodni ahol veszed, illetve csak hivatalos viszonteladóknál.

    (#122637) qltsar: igen biztos van, ma beszéltem a Huawei Üfsz-el, mert a telefon a HiCare-ben csak egy évet jelzet, de 1 év plusz és onnan kezdodik a 2 év normál, IMEI alapján tudják.

    (#122638) Tesco Value: a Mate 10 Pro-ra sajnos nincs, a Huawei fél hivatalos állásfoglalása "jelenleg nincs" - tehát a jovoben változhat, gondolom eladás fuggo, ha nem fogy, akkor be dobják

    (#122648) Atus85: ha fontos a kamera inkább P10 vagy S7, a H9 f2.2 rekesz (S7 f1.7), illetve H9-ben nincs OIS, S7 Telekomnál listaáron 98k.

Új hozzászólás Aktív témák