Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagybá

    senior tag

    Üdv Mindenkinek!

    Telefonvásárlással kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.

    - Árkategória. max.45k
    - Használt vagy új? új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? hosszútávra
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) csak telefonálás (sms szinte nem is) és fotózás
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? mindegy, a lényeg, hogy intuitív legyen
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? lehetőleg minél kisebb, de ha nagyon muszáj lehet nagyobb is. 5"-nél ne legyen nagyobb

    mellékinfó: Édesapámnak lesz, építőiparban dolgozik, szóval ha leesne valahonnan, jó lenne, ha nem menne rögtön szarrá. Semmilyen tech érzéke nincs, most már kb. tudja a számítógépet használni, egész eddig egy nyomógombos készüléke volt. Így, hogy fos a fényképező rajta így is egy csomót használja. Szóval igazából egy nem túl drága, jó képeket készítő, lehetőleg strapabíró telefonra lenne szükség, amiben még talán ki is ismeri magát. Ja és magyar nyelvű menüje legyen! Ez nagyon fontos. Utóbbi azért jutott az eszembe, mert én már a fórumot olvasva kinéztem egyet: https://vip-phone.hu/xiaomi-redmi-4x-fekete-dual-sim-gyartoi-garancias-kartyafuggetlen-mobiltelefon-19930?utm_source=arukereso&utm_medium=cpp&utm_campaign=direct_link
    De félek ebben nincs magyar nyelv. Illetve valami 4G-s paráról is hallottam, hogy ezek a telefonokon a 4G nem megy M.o.-n?
    Ami fontos még, hogy ne kelljen naponta tölteni. Netet nem fogja használni. Tényleg csak telefonálás és fényképezés.

    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák