Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabrielsen

    csendes tag

    Üdv skacok!

    A napokban szeretnék telefont vásárolni de totálisan tanácstalan vagyok :/

    Nézegettem a Oneplus 3T,Huawei P10 Plus,iPhone 7 Plus és Galaxy S8 telefonokat.
    Eddig ott tartok hogy Huawei P10 Plust már 152.000 Ftért tudok venni függetlenül,150.000ért pedig iphone 7 plust 4-5 hónapos használtan és független,185.000 körül van a Galaxy S8 ára valamivel olcsóbb ha hálózatfüggő és a Oneplus 3T pedig 140.000 függetlenül és újonnan.

    Ezek a mostani mondhatni top mobilok amiket láttam. Eddig már 4 éve van iPhone készülékem. Netes teszteket nézek és a 90%-ban az iphone 7 plus gyorsaságban nyer ám kamerában pl a Huawei Leica kamerája sokkal szebb színeket mutat de viszont rettentően ugrál a kép pl videózás közben ha mozgunk. Nyílván azt is bele vettem,hogy még az iphone 7+ hd képernyővel dolgozik addig a többi már ips és amoled kijelzővel,nagyobb felbontással,így ha lassabb is az android,akkor ez ezek miatt is betudható. Azt is tudom,hogy pl már androidon lehet torrentezni,ami azért baromi jó dolog,ha pl munkába menet majd filmezni akar az ember,itthon gyors letölti és telón nézi. Ez az iphoneál felejtős,ám ott meg ott az iMessage,ami ugye minden iphone-s számára ingyen sms/képüzenet küldési lehetőséget tartalmaz,ami akkor jó,ha pl korlátozva van a mobilnet és a messengeren mire átküldenéd a képet az egy fényév lenne. Totális zavarban vagyok.

    HELP!!! :D

Új hozzászólás Aktív témák