Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D28

    tag

    Halli.

    Igyekeztem az ajánlott olvasmányokat áttanulmányozni, elképzelésem az van de azért pár hasznos tanács jó lenne mert annyira nem vagyok naprakész.

    Nokia Lumia telóról váltanák, mindenképpen androidosra, ráadásul már régebben is a xiaomi telókra gondoltam és most is arra húz a szívem.

    Nagy költségekbe nem szeretném verni magam, a Redmi 3S, a 4 és az újabb 4X-es modelleket néztem ár/hardver szempontjából.
    Az egyik kérdésem h ezek közül vagy másik xiaomi teló közül melyiket választanátok vagy ajánlanátok inkább megvételre, illetve h ezt milyen webáruházból tudnám a legolcsóbban megrendelni vagy honnan érdemes?
    (Lehet hülye kérdés, de ha esetleg nincs magyar nyelv az jelenthet-e bármiféle problémát? :DDD )

    - Árkategória. ~50k
    - Használt vagy új? Új
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú távra.
    - Mire használnád? Általános felhasználás. (Nem tudom konkrétabban mert eddig WP-t használtam az meg más világ..)
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Úgy vélem h az 5" elegendő lenne.

    A kérdéseimen felül bármiféle hasznos tanácsot szívesen fogadok. :)

    [ Szerkesztve ]

    I don't know whether to laugh or vomit.

Új hozzászólás Aktív témák