Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    Sziasztok,

    Dual Sim-es topikban már próbálkoztam, de úgy néz ki nem oda kellett volna írnom a kérdésem, kérésem.

    Szeretnék tanácsot kérni, régóta nem követem az újdonságokat okostelefon ügyben.
    Egy Meizu M2 Note telefont szeretnék cserélni (ripityáratört).

    Paraméterek:
    - Hasonló méret (5,5", 5", 4,7"), de annál jobb, minél kisebb (hölgynek lesz)
    - minőség legalább a Meizu szintjét érje el
    - szoftveres support előny ( a hölgy nem CUSTOM ROM mágus), magyar vagy EU képviselet előny, de nem elvárás
    - jó akkuidő
    - 4G/LTE (B20) fontos
    - felhasználás: navigáció, böngészés, levelezés, közösségi oldalak (mondhatni általános), videókat szokott rajta nézni
    - szín: fehér a preferált, de az ezüst is talán jó

    A keret nagyjából 50e HUF (talán egy jobb példányért fölé is megy egy pár ezressel).

    Milyen készülékeket ajánlanátok ilyen paraméterekkel?

    A Meizu M2 Note-ot nagyon szerette, meg volt vele elégedve.

    Xiaomi 4A, 3, 3X, 3S-t ajánlottam neki, de a jelenleg elérhető arany,rózsaszín-arany..stb egyes típusokból nem igazán jön be Neki, fehér meg nem igazán van.
    Talán egy ezüst 3X, 3S alternatíva lehet, talán, de gondoltam előbb körbekérdezek itt.

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák