Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LakiTomi

    tag

    válasz artiny #110339 üzenetére

    Akkor sok sikert a telefonhoz. Én is próbáltam szeretni. Gyönyörű kijelző, gördülékeny menü, miui 8 is nagyon tetszett, gyors ujjlenyomat olvasó.. Viszont nem tudtam volna elképzelni hosszú távon telefonként semmilyen formában a mérete miatt, mivel a tartalom fogyasztásra, eBookra, olvasgatásra 8"-os tabletot használok. Kényelmetlen a telefonálás vele, már szinte 'táska' kell neki a hordozáshoz, és ami végül döntött ellene, az a kamera. Én személy szerint csalódtam a kamerájában. Persze nem vagyok amatőr fotós sem, de azért egyszerű családi fotókat lőni sem volt elég minőségi automata módban, mivel a vele készült fotók átlag körülmények közt 9x13cm méretben kinyomtatva enyhén szólva, épp hogy homályos emlékként voltak elegendőek. Kameráját összehasonlitottuk azonos körülmények közt egy Samsung A5 (2016)-el és egy S6-al is.. Ki is nyomtattuk a fotókat. Hát mindkettő samsung azonos távolság és fényviszonyok közt, használhatóbb képet lőt automata módban, élesebbet, részletesebbet, dinamikusabbakat (bármennyire is photoshoppoltunk a Mi Max-os képen). Viszont a kamerát leszámitva, a méretét megszokva 100-150e Ft-os árkategóráig szerintem nemigen van jobb a Mi Max-tól. Aztán talán ott kezdődnek az 5.7"-os phabletok ''nevesebb'' gyártóktól, esetleg a tavaji zászlóshajók idén megfizethető árakon, de ugye az már dupla pénz, nem 60e - 70e Ft-os ársáv. :)

    [ Szerkesztve ]

    Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

Új hozzászólás Aktív témák