Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    Én meg lassan agyérgörcsöt kapok a telefon kiválasztástól, de csak nem jön össze.
    Már vagy százszor eljátszottam, hogy azt hittem "hű meg van", aztán utána olvasás, valami fekete leves mindig jött és "ja még se".

    A kritérium (már csak ennyi maradt a sokból): [link] Azaz:
    - max 5,5"
    - min FHD
    - B20
    - Jó fotó képességek
    - min 3Gb ram/32Gb internal
    - Sd card slot (jó lenne ha dedikált lenne, de már erről is letettem, 2. sim hely is jó lesz)
    - Iránytű
    - Amiről már végleg letettem: infra, IPS (sok GPS navi használat), stock Android.

    Variációk egy tételre:
    Asus zenfone 2: gyenge fotó, max 1/500 záridő, egy rakat hiba, vaskos.
    Asus Zenfone 3 Laser ZC551KL: nem találtam tesztet. De a zenfone 2-ből kiindulva nem sok jóval kecsegtet.
    LG G5: "A kalibráció sajnos szemre és mérés alapján is kékes lett, korrekcióra nincs mód". Ezen felül moduláris aksi, gyengébb, illesztés. Ha ezek nem lennének tökéletes lenne. (ez sokszor el fog hangzani, tudom, nincs tökéletes telefon)
    LG V10: Jó lenne ha nem lenne ilyen nagy tepsi, zsebbe nem fér.
    ZTE nubia Z11: tökéletes, über teflon, már rendeltem volna (100k kínából), de nincs B20 támogatás, ezt személyesen is megerősítették. Holott GSM arena szerint van.
    Honor 7: hangszoró csak bal oldalon szól, és "Ezt a Honor 7-re is igaz, egy Real Racing 3 például indokolatlanul szaggat, a készülékház pedig az átlagosnál jobban melegszik".
    Moto G4 plus: tökéletes lenne, ha lenne benne iránytű.
    LeEvo Le 2 pro: tökéletes lenne ha lenne benne sd card slot, vagy legalább fogadná a 2. sim helyre az sd card-ot!
    One Plus 3: "A színek élénkek, a kalibráció viszont kékes, aminek a korrigálására bizonyos keretek között van lehetőség a menüben". Kérdés mit jelent a "bizonyos keretek között". (Nem értem mi ez a "kékes" trend. Ez egy halál, csúnya, és a szemet is fárasztja. Amoled: félek ha órákon keresztül fog menni a navi, mennyire fogja díjazni beégéssel. Mindentől függetlenül még ezt is venném, van iránytű, remek, de nincs Fm rádió! 130ezerért!
    Xiaomi Redmi Note 3 Pro: Tökéletes lenne, de nincs B20!!!
    Samsung Galaxy S7: Nincs FM radio 130ezerért!
    Xiaomi Redmi Pro: tesztet nem találtam, de GMS Arena szerint itt sincs B20.
    HTC one E9 Plus: Nincs B20. Gyenge proci a QHD-hez és árazásához képest.

    Még nem jelent meg de jó lehet:
    Samsung Galaxy J7 Prime: IPS! Végre. De nem tudom milyen áron lesz. B20?
    Samsung Galaxy C5: Ez is jónak tűnik. Egyenlőre nincs teszt. B20?
    Huawei G9 Plus: B20?
    Archos Diamond 2 Plus: Van B20. Nehogy már ez a francia teló legyen a befutó! :)

    Valakinek valami egyéb tipp? Köszi.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák