Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz istnag #103214 üzenetére

    "ebben a hsz.-ben kb. elárultad, hogy nem nagyon vágod ezt az egészet,csak rád ragadt valami ilyen/olyan fórumokról."
    A kioktatásából nem kérek, pont annyit tudok a kérdésről, amennyi szükséges. PC-m is elég régóta van, még a 8 bites korszakban kezdtem, nem új dolog a RAM kezelés. Annyira nem "rocket science", ahogy próbálod beállítani.

    A saját telóim hegesztésén kívül rengeteg embernek segítettem már, akik tizedannyit se tudtak a telefonokról, mint én. Ja és HÁLÁSAN megköszöntek minden segítséget. Főleg a költséghatékonyakat.
    Anyámnak is ajánlanám ezt a telefont, ha szüksége lenne rá, ennél több pénzt kár belefeccölni.

    A munkatársaidat, akik a leírást elnézve aktív használók, ne hasonlítsd egy türelmes nyugdíjashoz, akinek fontosabb az ár, mint a villámgyors reakcióidő. Az ilyen korú emberek még mondják is, ha betanítom őket: "ó édes fiam, tudok én várni". Ennek a korosztálynak nyugodtan meg lehet mondani, hogy használja a Facebookot böngészőből és ne nagyon váltogassa az appokat. Tapasztalatom szerint kb. 95%-ban úgyis böngésznek, még a levelezést is onnan intézik. A Youtube is elérhető onnan, úgyhogy gond nem lehet vele.

Új hozzászólás Aktív témák