Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psg5

    veterán

    válasz koxx #102091 üzenetére

    No ez az, hogy - pedig bújom a topikokat - nagyon kevés a gariztatással kapcsolatos hsz.

    Nem tudom melyik a jó bolt, mert már nem egyet megkérdeztem, de egyértelműen leírták, hogy nem lehet (huawei esetében érdeklődtem mindegyik esetben) gyári garit érvényesíteni csak hozzájuk bevinni és ők szervizelik...
    Fura is lenne ám azért ha 40-60k val olcsóbban eladják és érvényesíteni tudod a gyártói garidat...

    Nagyon úgy tűnik , hogy semmi más nem történik csak annyi, hogy nem Magyarországra szánt, de Európába szánt készülékekről van szó (külföldi importőrtől vásárolják a gsm boltok) és hivatalos meg minden, de a Magyar importőrt kihagyják, így nem fog annak a hivatalos szervize foglalkozni az ilyen készülékkel, és ha ilyent a boltba visszaviszed (webáruházba visszaküldöd), persze, hogy azt mondják, hogy majd a márkaszervíz javítja, de nyilvánvaló, hogy csak a saját szervizükben fordul meg. Én ezt szűrtem le.

    Azokat az eseteket nem tudom hova tenni pl, ezek szerint LG, hogy megveszi a gsm boltban nyomott áron, aztán állítólag az LG szrívzébe küldve is foglalkoznak vele. Ha ez így van akkor ez baromi nagy arculcsapása a hivatalos magyar Importőrtől vásárló forgalmazóknak...
    Imei szám egyértelműen megmondja, hogy a magyar importőrön átfutott-e a termék, ha nem akkor tuti nem áldoz rá a hivatalos szervíz, mert az importőr nem fogja kifizetni a költségeit...

    [ Szerkesztve ]

    F.K.T.

Új hozzászólás Aktív témák