Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz yabba #100318 üzenetére

    Azt kell mondjam 50k alatt nem biztos hogy nagyon van telefon amire érdemes lecserélni a jelenlegit.
    Esetleg Honor 4C, ez azért jelentős előrelépés lenne már, kamerája mondjuk nem egy ász, de célnak még szerintem megfelel. Ismerős csajnak ezt ajánlottam kb 1 éve és neki bejött a telefon, szóval szerintem nem lőnél mellé vele. Hardver egyébként megfelel a mai kor követelményeinek (HD IPS kijelző, 2GB RAM, ROM mondjuk csak 8GB, de kártyával bővíthető és akár telepíteni is lehet rá programokat minden korlátozás nélkül, elég gyors SoC), de azért 4G teljes hiánya érezteti, hogy nem mai készülék már. Mall-tól megkapod 50-ért, nem gyártói garanciát adnak, de megbízhatóak, tapasztalatból írom.
    Ami jobb lenne, de már 50 fölött, Huawei P8 Lite, ez pont annyival drágább, amivel jobb is, több ROM, jobb kamera, 4G.
    Következő még egy picivel drágább lehetőség: Motorola Moto X New XT1092. Erre azt lehet mondani hogy tényleg minden igényt kielégítő készülék (S801 SoC, 2/16 RAM és ROM, mondjuk nem bővíthető, elég jó kamera, FHD Amoled kijelző, 4G támogatás, 6.0-ás és lehet később 6.1-es Android is lesz, már tartalmaz magyar nyelvert is, smartshopban írták, lásd lejjebb), egyedül akku idő gyenge egy kicsit, azért ha nincs sokat nyüstölve egy napot simán kibír. Hátrány, hogy 55-ért bolti garanciával kapod csak meg, nexteltől vagy smartshopból (utóbbi nekem komolyabbnak tűnik, de egyikről se tudok semmit), ez azt jelenti, hogy csak náluk érvényesíthető a garancia és saját szervizükbe végzik ezt el (de mondjuk ebben nincs különbség mondjuk a Mall-hoz képest sem 4C esetén). Ennél jobbat nem tudnék írni szerintem 80 alatt se. Mondjuk 5,2"-os, de nem nagyobb, mint egy átlagos 5"-os, mivel nagyon jó az előlapi helykihasználtsága (73%-os a kijelző aránya az előlapon).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák