Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz szasanyi #2694 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy van itthon egy refi 7970-em, amin pontosan ugyanaz a hűtés és venti van, mint a 290-eken. Így pontosan tudom milyen hangja van, össze tudom hasonlítani, nem egy hangos darab üresben, de nem is az a tükéletes kuss kategória. Ha bármiféle szélzajt hallani üresben, az elég gáz. Se a Dual-X 7970-em, se a Vapor nem ad semmiféle szélzajt üresben 5cm-ről ha odahajolok sem. :N

    De teszteket is nézhetsz:
    A sima 290-es 30dbA: [link] "Idle noise levels are ok, but a few less dBs in that state would be nice since many productivity users prefer a quiet system for work."
    Vapor -X (Toxic 7970, ugyanaz a cooler 1:1-ben) 26dbA: "The HD 7970 Toxic is reasonably quiet in Idle, certainly a good improvement over the AMD reference design." [link]
    Egy Dual-X: 23dbA "We see outstanding low noise in idle, despite the increased power consumption. Basically the card will be inaudible in idle and 2D desktop work when installed in your system." [link]
    Asus 280x 31dbA: hoppá: "Fan noise in idle is way too high, I have no idea why ASUS picked such noisy settings." [link]
    Tényleg hangosabbnak mérték, nem is kicsivel a Sapphire-eknél, ez eddig fel sem tűnt!
    Nesze neked, csak bedugod és jó.... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák