Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz Vinyard# #9158 üzenetére

    A vízióban szerepeltek a begyűjtők, még ha nem is konkrétan úgy hogy begyűjtők, de a vízíóban szerintem ott van az, hogy átalakítják őket.

    Az előző hsz.-hoz: arról nem is beszélve, hogy van 3 különböző (khmm.. So be it) 4 különböző befejezés. :D

    PS4

  • tiv83us

    veterán

    válasz Vinyard# #9158 üzenetére

    "Pár példa: Amikor Nassana-val dumcsizunk az első részben, amikor az (elvileg) elrabolt tesója után küld minket, Shep rákérdezhetett volna, hogy miféle zsoldosok ezek. Nassana mondta volna, hogy semmi extra, a szokásos banda: kroganok, batarianok, asarik, vorchak...Hopp. Vorcha kipipálva. "

    Egyertelmu, hogy nem volt minden ME2 faj mar az ME1 idejeben az irok fejeben, ezen szerintem nem kell nagyon csodalkozni. A fo szal ki volt dolgozva, de minden egyes reszletre azert ok sem tudtak figyelmet forditani. Szerintem eleg jol "elohuztak" az uj fajukat a zsebukbol, nem csak odadobtak nekunk, hogy nesze, uj faj, ez van, fogadd el.

    "Vagy: A Vermire-on az egyik cellába mondjuk beszúrhattak volna egy jövőben érkező fajt, pl. egy yagh-ot, vagy drell-t. Rajtuk is kísérleteztek az indoktrinációval kapcsolatban."

    Meg a ME2-ben sem voltak kidolgozva a Yahg-ok, de ha logikai szempontbol kozelitjuk meg, akkor nem ertem mit keresett volna Virmire-on nehany Drell vagy Yahg. A krogan sereg adta magat miert van ott (bar ok nem foleg az indoctrination tanulmanyozasa miatt voltak ott), a salarianok pedig az elfogott STG felderito reszlegbol kerultek oda. Se drellnek, se yahgnak keresnivaloja nem volt ott. Es szerintem meg hulyebb bemutatasa lett volna a fajnak, minthogy egy drell ott all testorkent egy hanar fegyverkereskedo mellett (no offense az elmeletedre, de azon kicsit elmosolyodtam :K).

    A Geth-ekrol annyit, hogy Legion elmondja, hogy a Heretic-ek miert worshippeltek Sovereign-t.

    En is leszallok rola, de olyan dolgokrol beszelunk, amik egyertelmuen nem "hibak", inkabb meg a BioWare sem tudta, hogyan terjeszkedjen, ujitson az ME1 idejen, a kovetkezo reszekben. Szerintem ez nem iroi hiba, vagy kovetkezetlenseg, inkabb csak probaltak a legjobb utat megkeresni ahhoz, hogy hogyan terjeszkedjenek kicsit, meg tobb erdekesseget belevinni a jatekba, kristalygomb nelkul :P

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák