Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz BoB #58239 üzenetére

    Azért én el tudok képzelni egy olyan ajánlót, hogy:

    Elérhető böngészők:

    -Chrome
    -Chromium
    -Firefox
    -Opera
    -Vivaldi
    ...

    Tehát nem egy ajánlat kategóriánként, hanem a népszerűek, abc sorrendben, hogy mindenki lássa nem szegényes a kínálat. Meg N+1 kérdést meg lehetne vele spórolni. Aztán lehetne picit kombinálni is, ha akarjuk: Pohotoshop alternatíva - GIMP, Krita stb. Illustrator alternatíva - Inkscape, Gravit designer stb. Sokakat pont az alkalmazások kérdésköre tart vissza, nincs rendesen összeszedve. Persze lehetne itt is, de kicsit szétfolyna. Meg mehetnének az újdonságok, frissítések, kiegészítők stb. Simán meg lehetne tölteni értelmes tartalommal, és szeparáltan jobban működne, szerintem.

    szerk: könnyebb lenne úgy lobbizni, ha lenne legalább egy linuxos házigazda...

    ubyegon2: pedig pillanatok alatt találok tényleg felesleges topikokat, amikkel nincs senkinek semmi baja. A haladóból nem tudom kinek mi gondja van ezzel, ha fel vannak sorolva elérhető szoftverek. Annyira szerintem senki sem büfé, hogy ismer minden alternatívát. Pl. én jó ideje használok vektorgrafikus szoftvert, aztán a Gravitról mégsem tudtam. De vannak egzotikusabb Office csomagok, zeneszerkesztők stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák