Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz SkiDev #50123 üzenetére

    Én erre csak azt tudom mondani, hogy ellene kell építeni akkor. Láttam olyan streamet, ahol a Zed folyton ráment az adc MF-re, és végül az oldotta meg a dolgot, hogy az MF vett egy Zhonya-t. Hiába nem jó item neki, erre csak ezt tudta lépni, és így nem tűnt el egy kombóból. Itt is ugyanez a megoldás, pl. egy Banshee's Veil az Annie ellen. Brand ultit meg ugye azzal lehet elkerülni, hogy nem álltok egybe, de ez ugye a csapaton is múlik. Én azon vagyok, hogy inkább beáldozok a sebzésemből, és veszek defensive itemet, ha valaki nagyon rám fókuszál. Mit érek ugye azzal a +10-20% sebzéssel, ha nem tudom kiosztani. :DDD
    Viszont ha nem neked van problémád velük közvetlenül, hanem a csapatod nem tudja mit tegyen, akkor az más tészta, ott meg kell próbálni segíteni nekik tanáccsal, vagy hasonló. Bár ritkán látni ilyet, azt meg főleg, ha meg is fogadják. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák