Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz Ijk #18405 üzenetére

    Ezért tanácsoltam bár elveszett az a kommentem hogy próbálja ki a forumtárs 3 hónapig milyen lenne ha fizetnie kellene a törlesztőt és úgy hogy jönne ki mennyire komfortos a számára .

    Én kipróbáltam úgy élek most is pl cserébe jelentősen megnőttek a tartalékaim az elmúlt 8 hónapban .

    Acsati ami még fontos nem láttam hogy írtad volna hogy 4 misi fölött mennyi vész tartalékkal rendelkezel . Nekem közel egy évnyi szűk megélhetés van elrakva tbszre kincstár legmélyebb bugyrába és mindent azon felül számolok . Ha majd elmélyedsz az olvasmányokban találkozól ezzel .

    Koba egyáltalán nem értek veled egyet Kovsollal kapcsolatban több mindent elárult nagyon stabillak egy ilyen család nyugodtan bele vághat szerintem . De persze ez csak szvsz.

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák