Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5-ös kezelő

    senior tag

    válasz 5-ös kezelő #9176 üzenetére

    Kérem, akit zavar a megtévesztő márkajelzés, ne nyissa meg a "replika" órának látszó tárgy képeit.
    Eddigi tapasztalatok, akit érdekel a kínai ipar "remeke" : Egynapi hordás alatt +2s kb, első éjjel kézen hasonló késés, ma viszont +10s belement éjjel -gondolom, kezd bejáródni, v ennyire össze-vissza jár. 24 órás gyűrűn a számok nincsenek precízen a helyükön, le kellene szedni a gyűrűt és jó helyre visszaragasztani/préselni?/. Állítótengely pozíciói pontatlanok, beállítást igényelne. Funkciók működnek, leolvashatóság jobb, mint vártam. Lume kellemes meglepetés, mert bár elég halovány kék, kitart reggelig - tök sötét szobában szemhez közel tartva még leolvasható az idő, ha elalvás előtt pár mp-ig zseblámpával meg volt világítva a számlap. Hátlapot nem vettem le, ha napközben pár mp-en belül van, nem is érdemes. Ha azt nézem, h acél tok, zafír, tömör szíj, akkor sztem nem nagy bukó, még ha veszek bele Miyotát meg steril számlapot akkor sem. Cakkpakk 30,5-be volt, ha a banki költségeket nem számolom.

Új hozzászólás Aktív témák