Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rarki72

    tag

    válasz gyapo11 #18061 üzenetére

    Van 7 kínai automatám és egy Orient Multi-Year.
    A kínaiakat kézzel is lehet húzni a Multit nem, azt csak a rotor tudja húzni.
    Ugyan nem szedtem szét egyik kínait sem, de az árfekvésekből (mind 25$ alatti) az következik, hogy az egyszerűbb automata szerkezet van bennük amiben a rotor egyik irányba forogva húz másik irányba üresen forog.
    Mivel imádott Poljotomnál megszoktam, hogy minden este felhúzom, amikor leteszem szuszikálni, ezért a kínaiaknál is ez az eljárás, tehát nem tudom, mennyit dolgozik a rotorjuk, de egyszer majd rászánom magam és letesztelem.
    Az Orientnél hiába az esti megszokott rituálé, mert ugye teljesen hasztalan, így arról viszont tudok nyilatkozni.
    Volt amikor hét közben csak 17-22-ig hordtam kb 2 hétig. nem állt meg sosem.
    Úgy saccolom, hogy az esti 4-5 óra viseletben annyit biztosan húz magán, hogy a következő 20-21 órában nem áll meg. Az ilyen esti viseletben az én mozgásom aktivitása jellemzően csekély. 10-15 km kerékpározás van jelen amiben a kezem ugye nem mozog csak a lábam :)
    Ezen felül jellemzően csak WoT-ozok vagy filmet nézek, szóval semmi jelentős, amiben a csuklóm őrült táncot járna megizzasztva ezzel a rotort :)
    Ha lesz kínai rotor teszt (Sewor, Paulareis, Jaragar, FnGeen), akkor megosztom majd a tapasztalatokat.

Új hozzászólás Aktív témák