Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szetcsuszott

    aktív tag

    válasz dzsi23 #17844 üzenetére

    Azok közé tartozom akik nem szeretik megfizetni a márkanévvel járó felárat. Nekem az óra arra kell,hogy mutassa az időt, legyen azért pár évig megbízható, ne kelljen fél év múlva kidobni, és nekem tetsszen. Nem búvárkodok benne, nem szállok holdra, stb, szóval ha ezt egy nekem tetsző kinézetű kínai óra tudja egy japán vagy egy Svájci, netán egy felkapott, Kínában összelegózott de jól bereklámozott divatóra töredékéért árban, akkor nekem mindegy, mi van ráírva. Azt se bánom, ha nem japán, hanem valami jobb minőségű kínai szerkezet van benne, meg nem acél meg titánium a tok, hanem valami jobb ötvözet. Ha meg még a tok is acél meg a szerkezet is japán mondjuk, az külön előny. Szóval igen, egy naviforce jön fizu után az biztos, és kilátásban van hosszabb távon vagy 2 pagani ☺️☺️
    Casioból stb ami tetszene, az 30-40 alsó hangon, és azoktól még nem vagyok elájulva külsőleg, meg azért - bár megvan vagy 14 éve - nem sz@rtam magam alá a casio minőségétől. Mutatja az időt és ennyi. Az üveg összekarcolódott aztán be is repedt, az óra kb még az első elemcsere előtt beázott a strandon (50m, aha...) a mutatók ledobták a fluoreszkáló festéket, aminek a darabjai ott vannak kiragadva az üvegre belülről... Elemet egy-másfél évente cserélni kell, két elemcserénként azt is eljátssza, hogy random megáll, majd elindul, random késést produkálva meglepve ezzel engem.. Szóval véres már a torka, de fiatalabb korában se volt semmi extra benne azért az árért amennyibe került. És a 14 év alatt senki se nézte vagy kérdezte hogy mi van ráírva 😁

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák