Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #125532 üzenetére

    "Idén lépek egyet 2.2 szélességig,aztán meglátjuk"

    Hurrá, szerintem tetszeni fog :D . Szerintem a 2.2 még nem lomha és biztonságosabbnak fogod érezni, no meg a bringa összképén is dob valamennyit :D

    Más: Ha már gumi szélesség... a haverom ugy-e nemrég rendelt maxxis rekont 2.35-ös méretben és utólag kiderült, hogy csak 2.25-ös, mivel 2.35" nem is létezik belőle. Nem tetszett neki, hogy vékonyabb, mint a régi megszokott 2.35-ös gummája, szal mivel én amúgyis pont valami nobbynál gyorsabb gumit kerestem, átvettem tőle a rekonokat, ő meg rendelt 2.35-ös forekastereket. Ma megjöttek a forekasterek, felrakja, felpumpálja és hát pont olyan széles, mint a 2.25-ös rekon :DDD . Tolómérővel le is mérte, pontosan ugyanaz a szélesség... Én ezt komolyan nem értem, a schwalbe-t leszámítva a többi gyártó miért nem tartja magát egy szabvány mérethez vagy valami? Legalább ha azt lehetne mondani, hogy az összes maxxis gumi xx miliméterrel vékonyabb, mint a schwalbe vagy conti, de sajnos ahány modell, annyiféle méretezés van náluk, sőt, egy adott modellen belül is vannak eltérések :U . Pl. a 2.25-ös rekonom picivel szélesebb, mint a 2.25-ös nobby nic, ugyanakkor a 2.6-os rekonok állítólag sokkal vékonyabbak, mint a 2.6-os nobby-k :F . Így most hogy merjen az ember netről maxxis gumit rendelni? :N . Én konkrétan sehogy, ezzel máris elvesztettek egy vásárlót :N

    kacsyx: Ja :K .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • ivana

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #125532 üzenetére

    Szerintem csak előre érdemes 2.2-es, de akkor már XKing. Nekem nagyon bevált a 2.2-es Xking 2.0-ás race king kombó.

    jjeah: mert a szélesség nem mérhető pontosan (más felnivel más), de a súly igen. Ezért megéri kicsit alullőni a sok grammmániás miatt.

Új hozzászólás Aktív témák