Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz jjeahh #125534 üzenetére

    Mindig is voltak ballonosabb és kevésbé ballonosabb gumik, meg ugye a felniszélességen is múlik, hogy terül a külső gumi.

  • deny330

    aktív tag

    válasz jjeahh #125534 üzenetére

    Elmondom neked, hogy én is hasonló kép jártam a Maxxis gumikkal. A 2.4-es Ardent külsőm lényegesen ballonosabb, szélesebb, mint az elől lévő 2.5-ös Minion DHF. Találtam olcsón egy 60a-s Minion DHF-et is 2.35-ös kivitelben. Megvettem, gondoltam ne a 3C kopjon aszfalton, még is csak 2x annyi volt. A 2.35-ös Maxxis kb úgy néz ki a bringámon, mint valami 1.95-ös Kenda gumi. :DDD A tapadása így is lenyűgöző volt, próbáltam mélyebb hóban, de nem igen csúszott meg. Ennek ellenére sajnos fáj a szívem amikor ránézek a bringára, mert akkor is marha vékony az első gumi. A schwalbe külsői szerintem nagyjából azonos méretűek típustól függetlenül, ott nem igen vettem észre ilyeneket. Continental megint érdekes téma, mert nekem a 2.2-es Race King sokkal ballonosabb volt, mint a 2.2-es Mountain King. A 2.4-es Trail King pedig egy minimálisan szélesebb és ballonosabb a 2.2-es Race Kinghez képest. Személy szerint bajban vagyok már a gumi vásárlással, de úgy vagyok vele, hogy amíg a mostani kb .. 3 pár gumi el nem használódik teljesen, addig nem is agyalok azon, hogy vásároljak bármit is. Majd ha szükséges lesz nekifutok megint a témának, egyenlőre elég volt a tesztelgetésből és a rengeteg rendelésből. :D Bár néztem más gumi gyártókat is, pl Michelin és Bontrager, illetve még múltkor szembe jött velem néhány Kenda külső a felső kategóriából. Nem tűnnek rossznak, de az a baj, hogy a Michelinen kívül kb semmi másról nem találtam véleményt.

Új hozzászólás Aktív témák