Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    Még 1 gondolat erejéig a guminyomásról...megvolt idei első 29km/1,5h és mivel szó volt róla és most éppen ideálisnak is éreztem,kiváncsiságból megmértem hazatértemkor guminyomásom.Valahányszor elmegyek kerékpárom mellett megnyomogatom a gumit,aztán fújok bele ha éppen lágynak érzem,annak függvényében,hogy aszfalt,vagy terep van kilátásban,de mérni nem szoktam,amolyan tapintással döntöm el mi legyen éppen,aztán ha fújtam hagyom napokig ereszkedni amíg újra fújom.Ma induláskor határesetnek éreztem,de aztán kint érzésre ideálisnak bizonyult,bár kissé féltem nehogy felüssem...summa summárum elől 1,5 bar,hátul meg picivel 2 alatt,olyan 1,8 körül mutatott.Kábé ez amit legjobbnak,érzek Race King 2.0 gumikon 81-83 kg-al.Idén lépek egyet 2.2 szélességig,aztán meglátjuk.Felfele a Somlyó gyökeres emelkedőin párszor gondoltam változatosságképp kizárom a telót is lássuk,de nagyon úgy éreztem kell elől nekem az a mozgás a megfelelő tapadáshoz. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák