Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    Nem szoktam írogatni a fórumra inkább csak követem a topicot, de ezt nagyon ki kell írnom magamból.Egyszerűen eljutottam addig a pontig hogy teljesen kiakadjak a budapesti kerékpáros közlekedésre.
    Maguk a kerékpárosok is igencsak vastagon benne vannak a dologba, teljesen ön és közveszélyesek.
    Azért esek el munkából hazafelé mert egy - nem tudom szebben megfogalmazni - hülye gyerek a bringasáv kellős közepén kacskaringózik. Hiába ordítottam rá, zakóztunk mind a ketten. Amikor kérdezem, hogy miért az út közepén teker közli, hogy telefonált és nem figyelt....

    Előtte kb. 3 perccel a Margit-hídon munkáskocsiból kivágják a 2 literes ásványvizes üveget úgy a bringasávra, hogy esélyed nincs megállni és átmész rajta....

    Katasztrófa... aki minden nap közlekedik szerintem rengetek ehhez hasonló történetet tudna mesélni.

    A női sofőr aki a szembe sávból kanyarodik jobbra index nélkül, 130-al a parkolóban lecentiző Opel Mokka bemutató kocsi és társaik.

    Egyszerűen elkeserítő az egész... Ebben az országban nincs közlekedési kultúra (kultúra se).

    Ilyenkor mindig felteszem magamnak a kérdés, hogy miért járok még mindig bringával. Aztán lemegy az ember a 3-as metróba és rendkívül gyorsan rájön, hogy esni még mindig jobb mint bennégeti valamelyik szovjet csodába...

Új hozzászólás Aktív témák