Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #281397 üzenetére

    Régen én is így fogtam fel, de ma már nem így gondolok erre, nem kell pótolni, mert egyszerűen szükségtelen, így, hogy megszoktam a kenyér nélküli életet, az a furcsa, hogy a család többi tagja minden mellé eszi, egészen egyszerűen rossz szokás. Viszont tény, hogy azóta több olyan kaját eszek, mint a rizs, quinoa, zabpehely (mostanában reggelente az egyéjszakás zabkásákra vagyok rákapva joghurttal, gyümölcsökkel, angolul overnight oats), meg nasinak ilyesmiket csinálok gyakran, bocs, tudom sokaknak nincs instája, de másképp nem tudom linkelni :B. Az egész mit eszel téma megszokás kérdése, ha rászoksz a kenyérre, szalonnára, kolbászra, nem tudod nélküle elképzelni az életed és mellette gagyiságnak tűnnek az egészséges ételek. Ha viszont nagyjából átszoksz egészségesebb ételekre, akkor azt nem érted, más miért tömi magát annyi sz*rral, miközben panaszkodnak, hogy nem tudnak lefogyni. Nagyon finom kajákat össze lehet dobni pl. zabpehelyből, a lehetőség kb. végtelen.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák