Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz mauimagic #278445 üzenetére

    Hát igen, nekem még a Dr.Bike-ban is csináltak hülyeséget...jó, nem nagyot, csak túltöltötték a dzsudit és nem mozogta ki a 100mm 80%-át sem. Visszavittem, elismerték, 10 perc alatt korrigálták és rendben volt, csak ne kellett volna annyit utazni, másodszor már ki sem szedtem a vázból újra. A K2-vel is voltak apró gondjaim (mind2 Cube kerékpáromat onnan vettem), de ők is rendesen kezelték...ez van, és itt is egy piaci rés, prémium bringaszerviz ahova csak 500e+ forintos kerékpárt lehet vinni és ahol jó drágán szervizelnek, de kifogástalanul. :F Mert azt a sok xar teszkós pajta és piceszökevényt amit a muglik behordanak a szervizekbe és melyeknek egy normális karbantartása nemcsak szinte lehetetlen az ipari hulladék mivoltuk miatt, de újonnani áruk harmadába, felébe is kerülne szerintem leépíti még azon szerelőket is melyek akarnának valamit az élettől. Kábé mintha szakadt keleteurópai autókat hordanának valamelyik normálisabb autószervizbe és elvárnák, hogy jó olcsón rendbe tegyék őket, mikor azok tulajdonképp újan sem voltak jók. :(

    #278447
    fulton...
    én is agyalok a nyereg mozgatásán és billentésén, mert mivel a magasság rendben van így csak ez maradt kissé javítani ágyékcsigolyáim terhelésének csökkentése érdekében. :F Az biztos, hogy minél inkább vagy a hajtómű fölött annál kevésbé taposod a pedált előre és tolod helyette inkább lefelé, így hatékonyabb az erőleadás, továbbá nagyon meredek lejtőn könnyebben a földön tartod a kerékpár elejét. Lejtőzésnél ugye pont fordítva van, ott jobb lenne hátrébb tolni a súlypontot ne bukj előre, ezért ülsz be a nyereg mögé, vagy szerelsz állítható nyeregcsövet...de hát ez már nem is annyira országútizás ugye, azért is homályos.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák