Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    Elnézést kérek mindenkitől :R ha ekkora "felháborodást" okoztam hogy megkérdőjeleztem az E-Bike-ok létezésést. Nekem nincs vele és a használójukkal semmi bajom, csak én most sem értem hogy mi értelme van egy olyan eszközt "automatizálni/motorizálni" aminek az a lényege hogy az ember sportoljon,kellemesen kikapcsolódjon vagy a napi használatban tudja használni kompromisszum nélkül.

    Más a magyar Foxpost-nak példát kellene vennie a külföldi szállító cégektől mivel 4 munka nap alatt már Németországból is ki hoznak házhoz csomagot és nem 120 km-ről kellet ezt megoldaniuk. Mivel megjött a Cues U6000 nagy része 90%-a :C ,holnap jön meg az első hajtómű is hozzá . Kerékagyak esetén biztosra veszem hogy Deore át címkézve mivel vaj puhán forognak, Alivio FH/HB 4050-s agy kissé darabosan forgott a tengely az agyban. Váltókar nagyon hangosan kattog szerintem , hátsó váltó esetén meg lehet fixálni a kanalat de a görgők nagyok gagyik benne . Hétfőn lesz majd betolvaa helyi szervízbe mivel akkor érnek rá és lesz át építve

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák