Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Wombath #271267 üzenetére

    "Persze ár/értékben nyilván az alis milliólumenes cuccokat nehéz überelni"
    Ez most kicsit előítéletesen hangzik, mintha nem igazán használtál volna eddig komolyabb edc lámpákat. Megsúgom, a zseblámpa piacot gyakorlatilag a kínaiak uralják, nagyrészük alis, banggoodos, de ami mégsem az, az is kínai. No meg alin is lehet JÓ bringalámpát is kapni, persze nem a Rockbros és barátaitól és igen, sokkal olcsóbban, mint egy szerintem durván túlárazott Exposure, aminek az ára ellenére pont szidni szokták a sz*r konzolját :P . De hogy árnyaljam a képet, ez is alis márka, mégis jó, ár/érték arányban simán verhető, mert nem olcsó, Hassagymeg Sigmája is a töredékébe kerül.
    Amúgy egyetértek azzal, hogy egy jó konzol nem fog tönkremenni terepen, de ezt honnan tudhatod előre? Bármennyibe kerül egy lámpa, erre nincs garancia, lásd Exposure. Ráadásul bármikor eleshetsz vele és letörhet. Nem azt mondom, hogy emiatt nem érdemes dedikált bringalámpát venni, mert az hülyeség lenne, én csak azt mondom, hogy nekem emiatt nem kell.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák