Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz andrisbandi #242292 üzenetére

    eh, ilyen aszfalton is van. mai sztori: duna-part, kijelölt kerékpárút, én utánfutóval. fiatal csaj meg a pasija sétálnak előttem a kerékpárúton. jó messziről dudálok, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen félreugraniuk. de ők kitartóak, eltelik vagy 10 mp, mire leesik a 20fillér, és első reflexből ki is állnak az út két szélére. aztán a srácban felébrednek a hormonok, mint az őzekben ősszel, és ő úgy gondolta, hogy még átér. hát nem ért át. a bicaj megúszta, de az utánfutót sikeresen tetőre tettem, benne a gyerekkel, pedig arra már elég lassan mentem. összeszedtem magam, felállok, akarom nézni a gyereket, jön oda az ürge a telefonjával hadonászva, pampogva, hogy mittudomén mi baja van, feljelent. mondom neki jelents nyugodtan, legalább megtudom majd, merre laksz, és a szart is kiverem belőled, ha a gyerekemnek most valami baja lesz miattad. illetve felajánlottam még 8 napon belül és túl gyógyuló sérülések változatos formáját. a nője szerencsére elrángatta.
    a kölyköm meg csak lógott lefelé az öveken, mint a húsvéti sonka, és vigyorgott.
    az utánfutó szövete kicsit kiszakadt a tetején, majd valamikor leszedem és megvarratom.
    megúsztuk.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák