Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #232557 üzenetére

    Gondolom Geely-t sem vennél, mert noname kínai, pedig övék a Volvo. Szerintem ha teheted próbálj majd ki minél több jó minőségű normális kínai lámpát, mert miért ne. Vagy egyszerűen nézz be a lámpás topikba. Nekem nem muszáj hinned, de egy egész topik csak nem téved :D .
    - Thrunite: nem tom milyen, de ránézésre sem venném meg, pedig utánna sem olvastam mit tud, elég volt látni, hogy AA vagy AAA elemmel működik :DDD
    - XANES: néhány modelljüket ha jól rémlik ajánlják a low budget kategóriában, én soha nem vennék ettől a márkától semmit. Hogy miért? Mert úgy ismertem meg, hogy Convoy S2+ lámpákat klónoztak, gagyibb minőségben. Igen, bennem is van előitélet, azóta is a csóró Convoy másolatok lebegnek a szemeim előtt, ha a XANES-ről hallok :DDD
    - ROCKBROS: ez minden csak nem komoly lámpa márka, inkább egy középszintű minden a sz*rt újramatricázó márka. Van amit megvennék tőlük, de elektronikai cuccokat semmiképp, mert maximum gyenge közepes lesz, de inkább zsákbamacska
    - Sofirn SP40: tesztben sem dicsérték szénné, nekem egy kissé elbénázott modellnek tűnik. a Konklúzióban is ajánlanak alternatívát

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák