Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #211079 üzenetére

    Fejben dől el az egész, egyszer megcsinálod aztán már nem nagy kunszt, addig viszont persze lehetetlen számodra...én is borzongok ha pl. látom a lékben fürdést a tévében amit ezek a skandinávok, vagy oroszok művelnek, de az sem különb, teljesen átlagos emberek csinálják ott északon hagyományuk szerint, nekik nincs benne semmi rendhagyó.
    Gyakran hallom, hogy ő nem tudja belélegezni a hideg levegőt, sőt egyszer bringáztam egy outissal aki azt mondta ha ő 20°C alatti levegőben liheg megfáznak hörgői...na és akkor mi van Szibériában élőkkel, vagy éppen innuitokkal akik rendszeresen lélegeznek be -40°C alatti levegőt?! Nekik sincs vasból a tüdejük, csak egyszerűen megszokták, ahogy az arabok is a +50°C-t...dióhéjban hacsak nincs valami rendellenességed, betegséged hozzá lehet szoktatni szervezeted szinte bármihez. Ja, hogy kicsit fázol? Istenem, van ilyen, ahogy nyáron is meleged van, meg kell tanulni kimozdulni egyre jobban kiterjesztett mesterséges környezetünkből, az ott megszokott komfort zónánkból és akkor nem leszünk klímával ellátott, vagy éppen fűtött lakásaink, irodáink rabjai. :U

    #211081MPowerPH...érdekes ez a térdes dolog is, lassan 10 éve bringázok télen is, semmi különös + térdvédelemmel (ugyanaz a réteg van térdemen mint egész lábamon) miután egyik térdemmel ezt műveltem 2013-ban, és...semmi, kösz jól van, legalábbis amennyire egy ilyen törés után jól lehet egyáltalán. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák