Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    Totál off-szezon kérdésem van, de most jutott eszembe: vannak a szabadgörgők, és emlékszem, hogy valahol (On-One, még régen) láttam kifejezetten olyat, aminek állítható az ellenállása, de ez mennyire általános? Hirdetnek most is egy Tacx-ot, és csak annyit ír az eladó, hogy sebességtől függ, ez nekem azt jelenti, hogy van valamekkora fix ellenállása, és ha gyorsan megyek, több. Hmm, mondjuk mi lenne, ha utánaolvasnék?
    Van fix görgőm, de idei télen alig használtam. Mondjuk ez nem a görgő hibája, de kipróbálnék egy ilyet, meg valahogy szimpatikus, hogy csak ráteszem a biciklit és kész, nem csavargatja a vázat semmi szokatlan erő, és ha akarom, akkor meg kimegyek, nem kell kereket cserélgetni. Maratonok előtt még montisok is szoktak zömmögni rajta.
    Szóval az ellenállása érdekelne ezeknek, hogy hogy is van ez.. egyébként főleg alapozásra használnám, vagy valami olyasfélére, inkább ne nevezzük annak :B.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák