Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Massmurderer

    őstag

    válasz jjeahh #129918 üzenetére

    Használom,de nem annyit mint a hátsót.Van hogy ha hirtelen meg kell állni,elsö-hátsó egyszerre.Csak mint irtam,nálam nagyon minimális az érzékenysége.Picit behúzom a fékkart,és fog is egyböl.meg mint irtam,estem is már az elsö fék miatt :D Megérkeznek az új kerekek,azt lesz az átszerelés.Most még maradnak az eredeti tárcsák,azt legközelebb azokat cserélem le.Viszont a csavarokkal nem spórolok,néztem lehet kapni titán csavart,nem ép filléres,de megéri.Néztem ma üzletbe a kellys meg a ktm paripákat.Legtöbb ami 150k körüli árba volt,nem jött be,és egyikért se adtam volna az enyémet.Jó..enyém se nagy szám,nem is egy hü de márkás,de tudom hogy mi van benne.Azoknál meg max. a márkát fizetném csak,egy dekával nem lennék előrébb azokkal a gépekkel.Nem mondom hogy nem volt olyan ami nem jött be,csak az 3-4x többe volt.Mint ahogy multkor kidumáltuk,amit linkeltem,150ért nem veszek meg olyat ami egy hangyafingnyival jobb csak az enyémnél.Akkor inkább költök erre,azt annyi.Nekem inkább a megbizhatóság a lényeg,nem az hogy most 11kg-os a bico.Van elképzelésem amúgy hogy mit veszek majd,csak hát még nincs meg rá az anyagi keret :D

Új hozzászólás Aktív témák