Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Lahorva #126696 üzenetére

    Nem annyira a nézésről van szó,hisz ma már szinte mindenki tud szép kerékpárokat készíteni,festeni,hanem ha hosszútávon gondolkodsz akkor biztonságot sugall egy nagyobb név,egy bejáratottabb márka,na meg eladni sem mindegy milyen név alatt tudod majd. Amúgy,amint látod,vannak (és lesznek) a Decanak is felső kategóriás termékei,de azok árai nem igazán különböznek a többitől,mert abból nem fognak százával eladni naponta.Ami a karbon villát illeti nejemének kipróbálásán kívül huzamosan nem használtam egyet sem,de azon azért jót szoktam mosolyogni,hogy a különböző,főleg 100 mm mozgás alatti telók semmit nem érnek,de a karbon villa kisimítja az utat.Szerény véleményem szerint a súlyán kívül nem sok előnye van,nekem volt olyan alu villám (talán Colnago) mely ~10%-os lejtőn centiket rugózott előre-hátra mikor befékeztem a kockakövön.

    (#126697) IMIIKE1998...ezek a zsíroldók nem igazán barátai bőrünknek.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák