Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz trialboj #126167 üzenetére

    Én nekem haza kellett hoznom a bringámat, mert (Eplényben) havernál hagytam szombaton. Gondoltam terepnek hazajövök, országútnak utálok menni, meg különben is hatalmas szél volt szembe. Gondoltam az erdő majd lefogja. Hát ugyan így jártam, mint te. Ebben a latyakos, sáros, vizes havas anyám kínjában nem lehet tekerni. Rengeteg helyen tolnom kellett, majd átérve a szomszédos faluba (Olaszfalu név szerint) úgy voltam vele, hogy azt az 5km-t letekerem inkább aszfalton, mert terepnek nem lehet haladni. Kb tekerhettem 10-12km-t, ez ilyen fél óra alatt szokott meglenni jó időben egy kellemes tavaszi napon. Most 15:20-25 között indultam el, és 16:35 kor léptem be az ajtón itthon. Én mindenkit visszautasítok a terepen való tekeréstől.. :N

    (#126168) jjeahh Én inkább "eltudnám dobni a bringát" érzéssel tekertem ebben, mint sem halálfélelem érzettel. Nem értem, hogy hogyan lehet ebben a szutyokban tekerni. Max valami bütykösebb gumival tudom elképzelni / szélessel, mert az én 2.2-es Mountain King külsőm csak elforgott sokszor. Engedtem a nyomásból, picit jobb lett, de emelkedőn ugyan úgy kapartam csak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák