Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Azt hittem ma még tekerek egy jót, de elég csúfos kudarcba fulladt a hódításom. Olvadó hóban komolyan lehetetlenség tekerni? Erdőben letaposott havas úton 5 méterenként kifordult az eleje és hátulja is, egyszerűen nem tudtam haladni, emelkedő abszolút kizárva, még a leejtőn is ijesztőbb volt mint akár a jég. teljesen kiszámíthatatlanul tört ki az orra v fara, és elcsúszott a hóréteg hogy kilátszott a föld 10cm alatta.

    Hanyagoltam a havat, de az aszfalton meg a sároz víz hátráltatott, mire felértem a dombra ahol lőttem volna egy fotót elment a nap, mire legurultam a semmiből előbújt.
    Pff, jobb lett volna ma ki sem menni, legalább annyit tanultam hogy az olvadó havat messziről érdemes kerülni, mert még a homoknál is rosszabb.

    Az egyetlen király dolog hogy először tekertem napsütésben miközben majdnem mindent hó borított, és brutálisan vakított bármerre néztem.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák